Porażka drużyny polskiej z czeską drużyną narodową na otwarcie eliminacji do Euro 2024!

Porażka drużyny polskiej z czeską drużyną narodową na otwarcie eliminacji do Euro 2024!

W pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 kadra narodowa Czech zwycięża reprezentację Polski!

Ostatni mundial w wykonaniu polskiej drużyny nie był za bardzo udany. Nasi reprezentanci oczywiście dali radę wywalczyć awans do pucharowej fazy, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Kibice piłki nożnej z naszego kraju zgodnie sądzili, iż jest wymagana zmiana na pozycji trenera. I właśnie dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym szkoleniowcem polskiej reprezentacji piłkarskiej, a jego pierwszym poważnym rywalem była czeska reprezentacja narodowa. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle ważne było to, by zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego humory w kadrze Polski były świetne, jednakże weryfikacja przyszła błyskawicznie. Już po trzech minutach starcia narodowy zespół Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole. To było gigantyczne zaskoczenie zarówno dla zawodników, jak i fanów zgromadzonych na stadionie w Pradze. Zawodnicy narodowego zespołu Czech od pierwszych minut meczu prezentowali się znacznie lepiej od naszych zawodników i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej połowie się to odmieni. W drugiej połowie starcia drużyna polska prezentowała się nieco lepiej, jednak to czescy piłkarze strzelili gola numer 3. Kuchta Jan był strzelcem gola numer 3 w 64. minucie tego starcia. Polscy zawodnicy próbowali odrabiać straty, jednak zdołali strzelić wyłącznie jedną bramkę na trzy minuty przed zakończeniem spotkania. Ten pojedynek w wykonaniu polskiej narodowej drużyny był tragiczny i warto to przyznać. Bez wątpienia nie tak debiut w reprezentacji narodowej Polski wyobrażał sobie portugalski selekcjoner Fernando Santos. Polska reprezentacja piłkarska mierzyć się będzie z reprezentacją Albanii w drugim starciu zmagań eliminacyjnych. W tym spotkaniu drużyna polska musi odnieść wygraną.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy