Niesamowity mecz narodowej reprezentacji Czech - przegrana zespołu polskiego w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Niesamowity mecz narodowej reprezentacji Czech - przegrana zespołu polskiego w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Fatalny mecz polskiej kadry narodowej na starcie zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - porażka z kadrą narodową Czech!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu piłkarskiej reprezentacji Polski nie był zbyt udany. Rzecz jasna nasi gracze dali radę awansować do fazy pucharowej, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Wielbiciele futbolu z naszego kraju zgodnie sądzili, iż zmiana na pozycji trenera jest konieczna. Chociażby dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem narodowej drużyny Polski, a jego pierwszym istotnym oponentem była drużyna Czech. To było pierwsze starcie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, aby zwyciężyć.

Humory w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były świetne, lecz weryfikacja przyszła błyskawicznie. Drużyna Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole już po 3 minutach spotkania. To było wielkie zaskoczenie zarówno dla fanów zebranych na stadionie w Pradze, jak i piłkarzy. Od pierwszych minut spotkania piłkarze czeskiej drużyny narodowej prezentowali się dużo lepiej od naszych zawodników i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to zmieni. Drużyna narodowa Polski w drugiej połowie tego meczu wyglądała trochę lepiej, jednakże to gracze z Czech zdobyli bramkę numer trzy. Zdobywcą bramki numer trzy w 64. minucie był Kuchta. Gracze drużyny Polski dali radę zdobyć wyłącznie jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Ten pojedynek w wykonaniu reprezentacji Polski był kiepski i należy to zaznaczyć. Z całą pewnością nie w ten sposób debiut w reprezentacji Polski wyobrażał sobie portugalski szkoleniowiec Santos. Polska drużyna narodowa mierzyć się będzie z zespołem Albanii w drugim pojedynku eliminacji. Bez cienia wątpliwości w tym starciu drużyna narodowa Polski musi zgarnąć trzy punkty.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy