Kiepski mecz Korei Południowej - przegrana z kadrą narodową Brazylii wynikiem 1:4!

Bez najmniejszych wątpliwości obecnie rozgrywane światowe mistrzostwa są niesamowite na wielu płaszczyznach. Skończyły się już grupowe potyczki, a więc przyszła pora na to, co wielbiciele futbolu uwielbiają najbardziej. Oczywiście chodzi o pucharową drabinkę, gdzie nie są wybaczane pomyłki i przegrana może wyeliminować Cię z mistrzostw oraz marzeń o zwyciężeniu tytułu mistrzowskiego. W niedzielę polska kadra poniosła klęskę z narodową reprezentacją Francji wyniki 1:3 i odpadła z mistrzostw świata. Dla kibiców piłkarskich w naszym kraju, gdyż nie oznaczało to jednak końca emocji, ponieważ mundial nadal trwa. Warto z całą pewnością obserwować grę kadry Brazylii, gdyż ze spotkania na spotkanie prezentuje się o wiele lepiej. Spotkanie 1/8 finału z reprezentacją Korei Południowej było tego bardzo dobrym dowodem, gdzie zawodnicy narodowej reprezentacji Brazylii urządzili sobie strzelanie w pierwszej części. Już w 6. minucie strzelona została bramka numer jeden dla reprezentacji narodowej Brazylii, a jej strzelcem był Vinicius, który świetnie poradził sobie w szesnastce z graczami defensywnymi przeciwnika.

Trzeba mieć na uwadze to, że dla zespołu Korei Południowej pierwsza połowa meczu była prawdziwą tragedią. Szczególnie, że pierwsza połowa skończyła się prowadzeniem reprezentacji Brazylii rezultatem cztery do zera. Kolejne trafienia zdobyli Neymar Jr, Richarlison a także Paqueta. Fani piłkarscy zgromadzeni na trybunach mogli być zadowoleni, gdyż mieli okazję podziwiać prawdziwy popis narodowego zespołu Brazylii. Tempo tego starcia zdecydowanie spadło w drugiej odsłonie. Reprezentanci Brazylii próbowali tworzyć następne akcje, ale piłkarze drużyny Korei Południowej doskonale się bronili. Na kwadrans przed końcem spotkania drużyna narodowa Korei Południowej strzeliła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą tego meczu. Na uderzenie zza szesnastki zdecydował się gracz kadry narodowej Korei Południowej, a bramkarz zespołu narodowego Brazylii nie miał szans na sprawną obronę. To starcie w końcowym rozrachunku zakończyło się rezultatem 4:1 dla reprezentacji Brazylii, która w ćwierćfinale będzie się mierzyć z kadrą narodową Chorwacji. Stawką tego meczu będzie kwalifikacja do półfinału mistrzostw świata i gwarancja walki o medal.