Fantastyczny występ czeskiej kadry narodowej - przegrana polskiej kadry w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Fantastyczny występ czeskiej kadry narodowej - przegrana polskiej kadry w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Ostatni mundial w wykonaniu narodowej drużyny Polski nie był zbyt udany. Rzecz jasna polscy zawodnicy zdołali wywalczyć awans do fazy pucharowej, lecz nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy fani z Polski zgodnie sądzili, że zmiana na stanowisku selekcjonera jest wymagana. I między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem narodowej drużyny Polski, a jego pierwszym ważnym rywalem była czeska kadra narodowa. To było pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i bardzo istotne było to, żeby zwyciężyć.

Nastroje w naszej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były świetne, jednak weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Reprezentacja Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole już po trzech minutach spotkania. Był to gigantyczny szok zarówno dla graczy, jak i kibiców zgromadzonych na stadionie w Pradze. Od pierwszych minut spotkania gracze narodowego zespołu Czech prezentowali się o wiele lepiej od naszych graczy i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to zmieni. Nasza kadra grała trochę lepiej w drugiej odsłonie tego starcia, jednak to piłkarze z Czech zdobyli bramkę numer trzy. Kuchta był zdobywcą trzeciej bramki w 64. minucie tego spotkania. Nasi zawodnicy usiłowali odrabiać straty, jednakże dali radę strzelić wyłącznie jedną bramkę na 3 minuty przed końcem meczu. Warto podkreślić, że ten pojedynek w wykonaniu zespołu polskiego był kiepski. Portugalski szkoleniowiec Santos z pewnością nie w ten sposób debiut w zespole narodowym Polski. Polska drużyna w drugim starciu zmagań eliminacyjnych zmierzy się z narodową reprezentacją Albanii. Bez najmniejszych wątpliwości w tym pojedynku kadra narodowa Polski musi zwyciężyć.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy